Scheduled Transitions (8.x-1.0-beta5) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Log
hr: Dnevnik

en: Reset
hr: Poništi

en: Update
hr: Osvježi

en: Options
hr: Opcije

en: Page
hr: Stranica

en: Authored by
hr: Autor

en: State
hr: Država

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Messages
hr: Poruke

en: Workflow
hr: Tijek

en: Revision
hr: Revizija

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Apply
hr: Primjeni

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Asc
hr: Uzlazno
