Scheduled Transitions (8.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Log
th: บันทึกข้อความ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: State
th: รัฐ

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Messages
th: ข้อความ

en: Workflow
th: ขั้นตอนการทำงาน

en: Revision
th: รุ่น

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Bundle
th: กลุ่ม
