Scheduled Transitions (8.x-1.0-rc3) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Update
cy: Diweddaru

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Page
cy: Tudalen

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Revision
cy: Diwygiad

en: Permissions
cy: Hawliau

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Text to display
cy: Testun i ddangos

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
