Scheduled Transitions (8.x-1.0-rc3) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Log
gl: Rexistro

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Update
gl: Actualizar

en: Options
gl: Opcións

en: Page
gl: Páxina

en: Authored by
gl: Creado por

en: State
gl: Estado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Entity
gl: Entidade

en: New State
gl: Novo estado

en: Revision
gl: Revisión

en: Permissions
gl: Permisos

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: - Disabled -
gl: - Desactivado -

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
