Scheduled Transitions (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Log
be: Журнал

en: Reset
be: Скінуць

en: Update
be: Абнавіць

en: Options
be: Налады

en: Page
be: Старонка

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Workflow
be: Плын працы

en: Entity
be: Сутнасць

en: Revision
be: Версія

en: Permissions
be: Правы

en: Apply
be: Ужыць

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор
