Scheduled Transitions (8.x-1.1-beta3) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Log
he: יומן פעילות

en: Reset
he: איתחול

en: Update
he: עדכון

en: Options
he: אפשרויות

en: Page
he: דף

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: State
he: מצב

en: Desc
he: יורד

en: Latest
he: הכי חדש

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Messages
he: מסרים

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Entity
he: יישות

en: Revision
he: גרסה

en: Permissions
he: הרשאות

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
