Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Language
ar: اللغة

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Other
ar: آخر

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Limit
ar: حد

en: Changed
ar: تم التغير

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Limited
ar: محدد

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
ar: اسم فريد مقروء آليا يحتوي على أحرف وأرقام وشرطات سفلية.

en: Allowed number of values
ar: العدد المسموح للقيم
