Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Limited
hy: Սահմանափակ
