Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Language
jv: Basa

en: Edit
jv: Sunting

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Other
jv: Liyané

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
jv: Jeneng kewaca-mesin unik ngandhut huruf, angka lan garis ngisor.
