Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Language
or: ଭାଷା

en: Unlimited
or: ଅସୀମ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ
