Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Language
bs: Jezik

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Update
bs: Ažuriranje

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Unlimited
bs: Neograničeno
