Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Language
ca: Llengua

en: Edit
ca: Edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Other
ca: Altres

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Limit
ca: Límit

en: Changed
ca: Canviat

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Limited
ca: Limitat

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
ca: Un nom únic llegible-per-la-màquina que contingui lletres, números i guions baixos.

en: Allowed number of values
ca: Nombre de valors permesos

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
