Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Unlimited
ml: അനിയന്ത്രിതം

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
