Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Language
bg: Език

en: Edit
bg: Редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Other
bg: Други

en: Language code
bg: Код на език
