Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Other
bo: གཞན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Bundles
bo: སྡེབ

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང་ཁྱད་པར་ཅན་ཞིག་སྟེ། དེའི་ནང་དུ་ཡི་གེ་དང་ཨང་གྲངས། འོག་ཐིག་བཅས་འདུའོ།
