Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Language
ka: ენა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Other
ka: სხვა

en: Language code
ka: ენის კოდი
