Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: Other
gu: અન્ય

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: About
gu: વિશે

en: Limited
gu: મર્યાદિત
