Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha5) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Language
is: Tungumál

en: Edit
is: Breyta

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Update
is: Uppfæra

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Unlimited
is: Ótakmarkað

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: About
is: Um
