Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Language
lv: Valoda

en: Edit
lv: Labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Other
lv: Citi

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Limit
lv: Limits

en: Changed
lv: Labots

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Limited
lv: Limitēts

en: Allowed number of values
lv: Atļautais vērtību skaits
