Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha5) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Language
mr: भाषा

en: Edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Update
mr: अपडेट

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
