Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Language
sv: Språk

en: Edit
sv: Redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Update
sv: Uppdatera

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: Other
sv: Övriga

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Limit
sv: Begränsning

en: Changed
sv: Ändrad

en: Language code
sv: Språkkod

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Bundles
sv: Paket

en: Created by
sv: Skapad av

en: Limited
sv: Begränsad

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
sv: Ett unikt maskinläsbart namn som innehåller bokstäver, siffror och understreck.

en: Allowed number of values
sv: Tillåtna antal värden

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
