Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha5) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Edit
vi: Sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: Update
vi: Cập nhật

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Embedded
vi: Nhúng

en: Unlimited
vi: Không giới hạn

en: Other
vi: Khác

en: Limit
vi: Giới hạn

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Created by
vi: Tác giả:

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
vi: Tên đặc trưng dành cho máy chỉ chứa các chữ, số và dấu _
