Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha6) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Language
ku: زمان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Other
ku: هیتر

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: About
ku: دەربارە
