Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha6) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Language
lt: Kalba

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Other
lt: Kiti

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Limit
lt: Limitas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Created by
lt: Sukurė

en: Limited
lt: Ribojama

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas pavadinimas sudarytas iš raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: Allowed number of values
lt: Leidžiamų reikšmių kiekis
