Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha6) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Language
ru: Язык

en: Edit
ru: Редактировать

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Update
ru: Обновить

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Embedded
ru: Встроенный

en: Unlimited
ru: Неограничено

en: Other
ru: Другое

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Limit
ru: Предел

en: Changed
ru: Изменение

en: Language code
ru: Код языка

en: Existing Fields
ru: Существующие поля

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Bundles
ru: Наборы

en: Created by
ru: Автор

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Limited
ru: Ограничено

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
ru: Уникальное машинное имя, содержащее буквы, цифры и знак подчеркивания.

en: Allowed number of values
ru: Допустимое количество значений

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.

en: Run Updates
ru: Запустить обновления
