Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha6) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: About
se: Birra
