Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha7) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།
