Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha7) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Language
ht: Lang

en: Default
ht: Pa defo

en: Changed
ht: Chanje

en: Language code
ht: Kòd lang lan
