Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha7) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Language
sk: Jazyk

en: Edit
sk: Upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Other
sk: Ostatné

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Changed
sk: Zmenené

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Bundles
sk: Zväzky

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
sk: Jedinečný strojovo čitateľný názov obsahujúci písmená, čísla a podčiarkovníky.

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
