Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha7) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Language
sl: Jezik

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
