Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha7) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: Other
th: อื่นๆ

en: Limit
th: จำกัด

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Created by
th: ผู้สอบ

en: Limited
th: จำกัด

en: Allowed number of values
th: จำนวนได้รับอนุญาต
