Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha7) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Language
af: Taal

en: Edit
af: Wysig

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Other
af: Ander

en: Language code
af: Taalkode
