Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha7) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Other
nn: Andre

en: Language code
nn: Språkkode

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
