Scheduler (2.0.0-rc4) - en to bo translation catalogue (38 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: All
bo: ཡོངས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Term name
bo: ཐ་སྙད་ཀྱི་མིང

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: or
bo: ཡང་ན

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Bulk update
bo: འབོར་དུ་གསར་སྒྱུར།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
