Scheduler (2.0.0-rc6) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
