Scheduler (2.0.0-rc7) - en to fy translation catalogue (11 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Content
fy: Ynhâld

en: Language
fy: Taal

en: Advanced options
fy: Avansearre opsjes

en: None
fy: Gjin

en: Settings
fy: Ynstellings

en: User
fy: Brûker

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »
