Scheduler (2.0.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Overview
da: Overblik

en: Advanced options
da: Avancerede indstillinger

en: None
da: Ingen

en: Content type
da: Indholdstype

en: All
da: Alle

en: Term name
da: Ord

en: ‹ previous
da: « forrige

en: next ›
da: næste »

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »
