Scheduler (2.0.4) - en to mr translation catalogue (26 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Language
mr: भाषा

en: Action
mr: कृती

en: Advanced options
mr: प्रगत पर्याय

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Settings
mr: संरचना

en: User
mr: सदस्य

en: Node
mr: शाखा

en: All
mr: सर्व

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Store
mr: दुकान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »

en: Published status
mr: प्रकाशन अवस्था
