Scheduler (2.1.0) - en to ca translation catalogue (108 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Language
ca: Llengua

en: Action
ca: Acció

en: Overview
ca: Resum

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: settings
ca: paràmetres

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: All
ca: Tot

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Term
ca: Terme

en: Term name
ca: Nom del terme

en: Store
ca: Botiga

en: Now
ca: Ara

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: or
ca: o

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Taxonomy Terms
ca: Termes de taxonomia

en: Form
ca: Formulari

en: @type settings
ca: Configuracions de @type

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Scheduled
ca: Programat

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Content Overview
ca: Informació general del contingut

en: Scheduling options
ca: Opcions de programació

en: Publish on
ca: Publica el

en: Unpublish on
ca: Despublica el

en: @type: scheduled publishing of %title.
ca: @type: publicació programada de %title.

en: @type: scheduled unpublishing of %title.
ca: @type: despublicació programada de %title.

en: Scheduler: publish on
ca: Scheduler: publica el

en: Scheduler: unpublish on
ca: Scheduler: despublica el

en: Scheduler
ca: Programació

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Publishing
ca: Publicant

en: Scheduled for publishing
ca: Programats per publicar

en: Scheduled for unpublishing
ca: Programats per despublicar

en: Not scheduled
ca: No programats

en: Bulk update
ca: Actualització massiva

en: Create a new revision on publishing
ca: Creeu una nova revisió a l'edició

en: Create a new revision on unpublishing
ca: Creeu una nova revisió a la publicació sense publicar

en: Vertical tab
ca: Pestanya vertical

en: Publish on date
ca: Publica a la data

en: Unpublish on date
ca: Despublica a la data

en: Administer scheduler
ca: Administra el planificador

en: You can test Scheduler's lightweight cron process interactively
ca: Podeu provar el procés cron lleuger de Scheduler de manera interactiva

en: Publishing enabled
ca: S'ha habilitat la publicació

en: Unpublishing enabled
ca: S'ha habilitat la despublicació

en: Master
ca: Mestre

en: Media type
ca: Tipus de mèdia

en: Scheduled content
ca: Contingut programat

en: Require scheduled publishing
ca: Requereix una publicació programada

en: Unpublishing
ca: Desplublicant

en: Require scheduled unpublishing
ca: Requereix la cancel·lació de la publicació sense publicar

en: Date only
ca: Només data

en: When you have set up Drupal's standard crontab job cron.php then Scheduler will be executed during each cron run. However, if you would like finer granularity to scheduler, but don't want to run Drupal's cron more often then you can use the lightweight cron handler provided by Scheduler. This is an independent cron job which only runs the scheduler process and does not execute any cron tasks defined by Drupal core or any other modules.
ca: Quan hàgiu configurat el cron.php crontab estàndard de Drupal, el Programador s'executarà durant cada cron. No obstant això, si voleu més granularitat per programar, però no voleu executar el cron de Drupal amb més freqüència, podeu utilitzar el controlador cron lleuger que proporciona Scheduler. Aquesta és una tasca cron independent que només executa el procés de programació i no executa les tasques de cron definides pel nucli de Drupal ni cap altre mòdul.

en: Allow users to enter only a date and provide a default time.
ca: Permetre als usuaris introduir només una data i proporcionar un temps predeterminat.

en: When only a date is entered the time will default to a specified value, but the user can change this if required.
ca: Quan només s'introdueix una data, el temps s'establirà per defecte a un valor especificat, però l'usuari pot canviar-ho si és necessari.

en: Default time
ca: Temps predeterminat

en: Action to be taken for publication dates in the past
ca: Accions que s'han de prendre per a dates de publicació en el passat

en: Display an error message - do not allow dates in the past
ca: Mostra un missatge d'error: no permetis dates anteriors

en: Separate fieldset
ca: Separar el conjunt de camps

en: Expand only when a scheduled date exists or when a date is required
ca: Expandiu només quan hi hagi una data programada o quan calgui una data

en: Leave the date blank for no scheduled publishing.
ca: Deixa la data en blanc per no programar la publicació.

en: Leave the date blank for no scheduled unpublishing.
ca: Deixa la data en blanc per no programar la despublicació.

en: Run Scheduler's lightweight cron now
ca: Executa el cron lleuger de l'Scheduler ara

en: Lightweight cron settings
ca: Configuració lleugera de cron

en: Log every activation and completion message.
ca: Registre de tots els missatges d'activació i finalització.

en: Lightweight cron access key
ca: Clau d'accés del cron lleuger

en: Generate new random key
ca: Genera una nova clau aleatòria

en: currently in daylight saving mode
ca: actualment en mode d'estalvi diürn

en: Scheduled Content
ca: Contingut programat

en: Media name
ca: Nom del mèdia

en: When this option is checked, Scheduler will write an entry to the log every time the lightweight cron process is started and completed. This is useful during set up and testing, but can result in a large number of log entries. Any actions performed during the lightweight cron run will always be logged regardless of this setting.
ca: Quan aquesta opció està marcada, Scheduler redactarà una entrada al registre cada cop que el procés cron lleuger s'iniciï i es completi. Això és útil durant la configuració i la prova, però pot provocar un gran nombre d'entrades de registre. Qualsevol acció realitzada durant el cron lleuger es registrarà sempre independentment d'aquesta configuració.

en: Expand fieldset or vertical tab
ca: Expandeixi la pestanya fieldset o vertical

en: Always open the fieldset or vertical tab
ca: Obriu sempre la fitxa del conjunt de camps o verticals

en: Scheduler's cron is at /scheduler/cron/{access-key} and a sample crontab entry to run scheduler every minute might look like:
ca: El cron del programador es troba a /scheduler/cron/{access-key} i es pot veure una entrada crontab de mostra per executar el programador cada minut:

en: Local time: %localtime (%daylight_saving). You can change this via your <a href="@account_edit">user account</a>.
ca: Hora local: %localtime (%daylight_saving). Podeu canviar això a través del vostre <a href="@account_edit">compte d'usuari</a> .

en: Server time: @utc
ca: Hora del servidor: @utc

en: Configure settings for scheduled publishing and unpublishing.
ca: Configureu els paràmetres de la publicació i despublicació programada.

en: Lightweight cron
ca: Cron lleuger

en: Find and manage scheduled content.
ca: Cerqueu i gestioneu el contingut programat.

en: Find and manage scheduled content
ca: Cerqueu i gestioneu el contingut programat

en: No scheduled content.
ca: No hi ha contingut programat.

en: Overview of all scheduled content, as a tab on main 'content admin' page
ca: Descripció general de tot el contingut programat, com a pestanya a la pàgina principal de "administració de contingut"

en: Scheduled content tab on user profile, showing just that user's scheduled content
ca: Pestanya de contingut programat al perfil d'usuari, que mostra només el contingut programat d'aquest usuari

en: No scheduled content for user {{ arguments.uid }}
ca: No hi ha contingut programat per a l'usuari {{ arguments.uid }}

en: Enter a date and time.
ca: Introduïu una data i hora.

en: In most cases the server time should match Coordinated Universal Time (UTC) / Greenwich Mean Time (GMT).
ca: En la majoria dels casos, el temps del servidor hauria de coincidir amb l'hora universal coordinada (UTC) / hora mitjana de Greenwich (GMT).

en: Default timezone: %date_default_timezone (%date_default_code), offset from UTC/GMT by %date_default_offset hours. This timezone can be <a href="@admin_regional_settings">changed by admin users</a> with the appropriate access.
ca: Zona horària predeterminada: %date_default_timezone (%date_default_code), compensada des UTC/GMT per %date_default_offset hores. Aquesta zona horària es pot <a href="@admin_regional_settings">canviar pels usuaris administradors</a> amb l'accés adequat.

en: Scheduler Time Check
ca: Comprovació del temps del programador

en: Media Name
ca: Nom del mèdia
