Scheduler (2.1.0) - en to gl translation catalogue (50 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Language
gl: Idioma

en: Action
gl: Acción

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: settings
gl: opcións

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Node
gl: Nodo

en: All
gl: Todo

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Term
gl: Termo

en: Term name
gl: Nome do termo

en: Store
gl: Tenda

en: Now
gl: Agora

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: or
gl: ou

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Form
gl: Formulario

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Scheduling options
gl: Opcións de planificación

en: Publish on
gl: Publicar en

en: Unpublish on
gl: Quitar publicación en

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Bulk update
gl: Actualización masiva

en: Vertical tab
gl: Grupo vertical de solapas

en: Publish on date
gl: Publicar na data

en: Unpublish on date
gl: Quitar publicación na data

en: Scheduled content
gl: Contido programado

en: Leave the date blank for no scheduled publishing.
gl: Deixar a data en blanco para non programar a publicación.

en: Leave the date blank for no scheduled unpublishing.
gl: Deixar a data en blanco para non programar a despublicación.

en: Enter a date and time.
gl: Introducir unha data e unha hora.
