Scheduler (2.2.1) - en to bs translation catalogue (21 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Language
bs: Jezik

en: Overview
bs: Pregled

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: None
bs: Nijedan

en: Settings
bs: Postavke

en: User
bs: Korisnik

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Node
bs: Nod

en: All
bs: Sve

en: Published
bs: Objavljeno

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
