Scheduler (2.2.1) - en to hr translation catalogue (32 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Language
hr: Jezik

en: Action
hr: Akcija

en: Overview
hr: Pregled

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Settings
hr: Postavke

en: settings
hr: Postavke

en: User
hr: Korisnik

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: All
hr: Svi

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Term
hr: Pojam

en: Term name
hr: Naziv pojma

en: Desc
hr: Silazno

en: Store
hr: Trgovina

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: or
hr: ili

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: About
hr: Opis

en: Bulk update
hr: Skupno osvježenje

en: Asc
hr: Uzlazno
