Scheduler (2.2.1) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Language
km: ភាសា

en: Action
km: អំពើ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Node
km: ថ្នាំង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Term name
km: ឈ្មោះ​របស់​ពាក្យ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: About
km: អំពី
