Scheduler (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Language
ast: Llingua

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Page
ast: Páxina

en: 1 hour | @count hours
ast[0]: 1 hora
ast[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ast[0]: 1 día
ast[1]: @count díes

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
