Scheduler (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (26 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Language
ka: ენა

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: settings
ka: პარამეტრები

en: All
ka: ყველა

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Page
ka: გვერდი

en: 1 minute | @count minutes
ka[0]: 1 წუთი
ka[1]: @count წუთი

en: 1 hour | @count hours
ka[0]: 1 საათი
ka[1]: @count საათი

en: 1 day | @count days
ka[0]: 1 დღე
ka[1]: @count დღე

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: author
ka: ავტორი

en: Seconds
ka: წამი

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: 1 week | @count weeks
ka[0]: 1 კვირა
ka[1]: @count კვირა
