Scheduler (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (53 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Language
lv: Valoda

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: settings
lv: iestatījumi

en: Node
lv: Mezgls

en: All
lv: Visi

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Page
lv: Lapa

en: 1 minute | @count minutes
lv[0]: @count minūte
lv[1]: @count minūtes
lv[2]: @count minūtes

en: 1 hour | @count hours
lv[0]: @count stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stundas

en: 1 day | @count days
lv[0]: @count diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Weeks
lv: Nedēļas

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: author
lv: autors

en: Days
lv: Dienas

en: Hours
lv: Stundas

en: Seconds
lv: Sekundes

en: or
lv: vai

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Form
lv: Forma

en: 1 second | @count seconds
lv[0]: @count sekunde
lv[1]: @count sekundes
lv[2]: @count sekundes

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: 1 week | @count weeks
lv[0]: @count nedēļa
lv[1]: @count nedēļas
lv[2]: @count nedēļas

en: About
lv: Par

en: Scheduled
lv: Grafiks

en: Scheduling options
lv: Plānošanas iestatījumi

en: Publish on
lv: Publicēt

en: Unpublish on
lv: Atpublicēt

en: Scheduler
lv: Plānotājs

en: The 'publish on' value does not match the expected format of %time
lv: 'Publicēt' vērtība neatbilst vajadzīgam formātam %time

en: The 'unpublish on' value does not match the expected format of %time
lv: 'Atpublicēt' vērtība neatbilst vajadzīgam formātam %time

en: Scheduled for publishing
lv: Publicēšana pēc grafika

en: Scheduled for unpublishing
lv: Atpublicēšana pēc grafika

en: Not scheduled
lv: Nav grafika

en: This post is unpublished and will be published @publish_time.
lv: Šis ieraksts nav publicēts, bet tiks publicēts @publish_time.

en: The date the node will be published.
lv: Datums, kad ieraksts tiks publicēts.

en: The date the node will be unpublished.
lv: Datums, kad ieraksts tiks atpublicēts.

en: Publishing enabled
lv: Publicēšana iespējota

en: Unpublishing enabled
lv: Atpublicēšana iespējota
