Scheduler (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Language
sl: Jezik

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Node
sl: Vozlišče

en: All
sl: Vsi

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Page
sl: Stran

en: 1 hour | @count hours
sl[0]: 1 ura
sl[1]: @count uri
sl[2]: @count ure
sl[3]: @count ur

en: 1 day | @count days
sl[0]: 1 dan
sl[1]: @count dneva
sl[2]: @count dnevi
sl[3]: @count dni

en: Published
sl: Objavljeno

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: 1 week | @count weeks
sl[0]: 1 teden
sl[1]: @count tedna
sl[2]: @count tedni
sl[3]: @count tednov

en: About
sl: O modulu
