Scheduler (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (33 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Language
be: Мова

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: settings
be: налады

en: Node
be: Вузел

en: All
be: Усе

en: Date format
be: Фармат даты

en: 1 minute | @count minutes
be[0]: 1 хвіліна
be[1]: @count хвілін
be[2]: @count хвілін

en: 1 hour | @count hours
be[0]: 1 гадзіна
be[1]: @count гадзінаў

en: 1 day | @count days
be[0]: 1 дзень
be[1]: @count дні
be[2]: @count дзён

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Days
be: Дні

en: Seconds
be: Секунды

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Form
be: Форма

en: 1 second | @count seconds
be[0]: 1 секунда
be[1]: @count секунды
be[2]: @count секундаў

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: 1 week | @count weeks
be[0]: 1 тыдзень
be[1]: @count тыдні
be[2]: @count тыдняў

en: About
be: Аб

en: Published status
be: Апублікованы статус
