Scheduler (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Language
bg: Език

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички

en: Date format
bg: Формат на датата

en: 1 hour | @count hours
bg[0]: 1 час
bg[1]: @count часа

en: 1 day | @count days
bg[0]: 1 ден
bg[1]: @count дни

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Hours
bg: Часове

en: Seconds
bg: Секунди

en: Minutes
bg: Минути

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: 1 week | @count weeks
bg[0]: 1 седмица
bg[1]: @count седмици
