Scheduler (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (40 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Language
el: Γλώσσα

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: settings
el: ρυθμίσεις

en: Node
el: Κόμβος

en: All
el: Όλες

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: 1 minute | @count minutes
el[0]: 1 λεπτό
el[1]: @count λεπτά

en: 1 hour | @count hours
el[0]: 1 ώρα
el[1]: @count ώρες

en: 1 day | @count days
el[0]: 1ημέρα
el[1]: @count ημέρες

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: author
el: συγγραφέας

en: Days
el: Ημέρες

en: Hours
el: Ώρες

en: Seconds
el: Δευτερόλεπτα

en: or
el: ή

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Form
el: Φόρμα

en: 1 second | @count seconds
el[0]: 1 δευτερόλεπτο
el[1]: @count δευτερόλεπτα

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: 1 week | @count weeks
el[0]: 1 εβδομάδα
el[1]: @count εβδομάδες

en: About
el: Περί

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Time until the article will be automatically unpublished
el: Χρόνος που υπολείπεται μέχρι να γίνει άρση δημοσίευσης

en: Asc
el: Αύξ

en: Date only
el: Μόνο ημερομηνία
